Kalite Politikamız

İşletmemizin insan kaynağı, hammadde, enerji ve üretim ekipmanı gibi tüm girdileri için en kaliteli ve en yetkin alternatifleri seçeriz.

Güncel teknolojiler ve en gelişmiş üretim ekipmanıyla müşterilerimizin beklentilerinin üzerine çıkan, kolay ulaşılabilir, kolay işlenebilir ve sağlıklı ürünleri tasarlar, geliştirir, üretir ve bunları satış sonrası hizmetlerle destekleriz.

Kalite yönetim sistemimizi sahip olduğumuz STANDARD 100 by OEKO-TEX® standardının gereklerini yerine getirecek şekilde izler, belgelendirir ve sürekli iyileştiririz.

Her departmanımızın politika ve stratejilerini işletmemizin ana vizyonuyla belirler, toplam kalite felsefesini esas alarak şirket ve departman hedeflerine takım ruhu içinde ulaşırız.

İşle ilgili süreçlerimizi ve ürünlerimizi her aşamada gözden geçirir, sürekli iyileştirme yaklaşımıyla verimliliğimizi uluslararası pazarda rekabet edebilecek seviyeye yükseltiriz.

Altyapısı konfeksiyon üretimi ve ihracatı olan firmamız; teslim tarihlerinin öneminin bilincinde olarak zamanında teslimat yapmak için çalışırız.

Çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize, teknik ve pratik yetkinliklerini artıracak eğitimler verir, bu bilgi birikiminin özgün, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle sonuçlanması için onları cesaretlendiririz.

Uluslararası geçerliliği olan çevre, iş sağlığı ve iş güvenliği yönetim sistemleriyle uyumlu hareket eder, fantezi iplik ve fantezi kumaş sektöründe kalite açısından öncü ve örnek işletme olmak için çalışırız.