Çevre Politikamız

Kurulduğumuz 1971 yılından beri içinde var olduğumuz ekosistemin kaynaklarını katma değerli ürünler haline getiriyor ve aynı ekosisteme aktarıyoruz. Sahip olduğumuz STANDART 100 by OEKO-TEX 100 , Recycled Claim Standard (RCS) , Organic Content Standard (OCS) sertifikaları ve Better Cotton Initiative (BCI) üyeliğimizle çevreye 0 müdahele ile çalışıyoruz..

İşletmemizin tüm kaynaklarını müşterimiz olsun ya da olmasın faaliyetlerimizden etkilenen her insanın mutluluğu ve tüm doğanın iyiliği için işliyoruz.

Karbon ayak izimizi azaltmak için enerji ve hammadde girdilerimizi azaltacak öncü teknolojiler kullanıyor, tüm üretim süreçlerini bilimsel verilerin ışığında sürekli geliştiriyoruz.

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için tüm faaliyetlerimizde çağdaş sürdürülebilir kalkınma ilkelerini benimsiyoruz.

Ulaştığımız ileri bilgi ve teknoloji birikimini sektördeki aktörlerle paylaşarak tekstil ekosisteminde var olan tüm işletmelerin verimliliğine destek oluyoruz.

Çalışanlarımızı, verimliliği arttıracak yenilikçi yöntemler konusunda eğitiyor, kaynak kullanımı ve çevre yönetimi konusunda en duyarlı tedarikçilerle çalışma ilkesini benimsiyoruz.